SRL

Kerro kaverille:

Yhteystiedot

Laskutus:
Laskutusosoitteet Huom. Lisää laskulle alueen nimi.

Ratsastajainliiton toimiston yhteystiedot

Liiton koordinaattorit


Sanna Sassi
040-5537513, sanna.sassi@ratsastus.fi
seura- ja harrastetoiminta

Emmi Kupiainen
045-122 5772, emmi.kupiainen@ratsastus.fi
Kilpailutoiminta

Yhteystiedot 2017


Heikki Kela (UPSR), puheenjohtaja, turvallisuus
040 584 7403, kela@mpoli.fi


Marko Maaluoto (UPSR), varapuheenjohtaja, Laakson kentän varaukset, estekalusto
050 560 3286, markomaaluoto@gmail.com

Juha Erola (KF), yhteiskuntasuhteet
040 518 9992, juha.erola@hevosopisto.fi

Eija Nenonen (KRats), esteratsastuskilpailut, ATU
0400 453 227, e.nenonen@pp.inet.fi

Sari Ukkonen (HyvUra), kouluratsastusvalmennus
040 930 6257, sari.ukkonen@auron.fi

Susanna Marttila, (K-HR), sihteeri, vikellys, kouluratsastuskilpailut
040 7485 615, susanna.marttila0@gmail.com

Anne Waldén, (TFC) talous, kenttäratsastus laji- ja valmennusvastaava
050 551 1990, anne.walden63@live.com

Marjaana Tengman (Ri-Ra), koulutusvastaava
0400 998 963, jaana.tengman@gmail.com

Tittamaria Törmänen, setap, nuoriso, harraste, tiedotus
tittamaria.t@gmail.com

Varajäsenet


Kati Honkanen (RHR), Valjakkoajo
040 731 2034, kati.honkanen@gmail.com

Elisa Tollet, materiaalit
elisatollet@hotmail.com

Jaoston ulkopuolelta


Tarja Koskinen (LoR), esteratsastusvalmennus
koskinen.tarja1@gmail.com

Anneli Hämäläinen, vammaisratsastus
050 360 6560, ritva.anneli.hamalainen@gmail.com

Anne Pussinen, lännenratsastus
040 530 5907, annepussinen@gmail.com

Olli Tahkokallio (SuMaRa), matkaratsastus
olli.tahkokallio@fimnet.fi

Sirpa Tarkela, islanninhevoset
040 578 2133, sirpa.tarkela@kolumbus.fi

Ratapiirrosten tarkistus


Teppo Hakala, Seutulantie 281, 04350 Nahkela,
0400 877 768, teppo.hakala@kolumbus.fi

ESRAn pankkiyhteys: Tapiola pankki IBAN FI96 3636 3010 6288 24 BIC TAPIFI22