SRL

Kerro kaverille:

Yhteystiedot

Laskutus:
Laskutusosoitteet Huom. Lisää laskulle alueen nimi.

Ratsastajainliiton toimiston yhteystiedot

Liiton koordinaattorit


Sanna Sassi
040-5537513, sanna.sassi@ratsastus.fi
seura- ja harrastetoiminta

Emmi Kupiainen
045-122 5772, emmi.kupiainen@ratsastus.fi
Kilpailutoiminta

Yhteystiedot 2018

Heikki Kela (UPSR), puheenjohtaja,
040 584 7403,
kela@mpoli.fi

Marko Maaluoto (UPSR), varapuheenjohtaja, Laakson kentän varaukset, estekalusto
050 560 3286,
markomaaluoto@gmail.com

Juha Erola (KF), yhteiskuntasuhteet
040 518 9992,
juha.erola@hevosopisto.fi

Eija Nenonen (KRats), esteratsastuskilpailut, ATU, nettisivut
0400 453 227,
e.nenonen@pp.inet.fi

Sari Ukkonen (HyvUra), kouluratsastusvalmennus
040 930 6257,
sari.ukkonen@auron.fi

Susanna Marttila (K-HR), sihteeri, vikellys, kouluratsastuskilpailut
040 7485 615,
susanna.marttila@gmail.com

Marjaana Tengman (Ri-Ra), koulutus
0400 998 963,
jaana.tengman@gmail.com

Elisa Tollet, materiaalit
040 3561 099,
elisatollet@hotmail.com

Tittamaria Törmänen (ERC) setap, nuoriso, harraste
040 551 6166, tittamaria.t@gmail.com


Varajäsenet

Kati Honkanen, (RHR), valjakkoajo

040 731 2034, kati.honkanen@gmail.com

Merja Kolehmainen, (Primus), tiedotus
040 508 1094, karinakei@hotmail.com

Jaoston ulkopuolella

Tarja Koskinen (LoR), esteratsastusvalmennus
koskinen.tarja1@gmail.com

Anneli Hämäläinen, vammaisratsastus
050 360 6560,
ritva.anneli.hamalainen@gmail.com

Anne Pussinen, lännenratsastus
040 530 5907,
annepussinen@gmail.com

Olli Tahkokallio (SuMaRa), matkaratsastus
040 550 1834,
olli.tahkokallio@fimnet.fi

Sirpa Tarkela, islanninhevoset
040 578 2133,
sirpa.tarkela@kolumbus.fi

Anne Waldén, (TFC) talous,
050 551 1990, anne.walden63@live.com

Hannele Helander, kenttäratsastus
050-305 7424, hhelander@me.com

Ratapiirrosten tarkistus

Teppo Hakala, Seutulantie 281, 04350 Nahkela,

0400 877 768, teppo.hakala@kolumbus.fi

ESRAn pankkiyhteys: Tapiola pankki IBAN FI96 3636 3010 6288 24 BIC TAPIFI22