SRL

Kerro kaverille:

Kilpailukalenteri 2015

päivitetty 19.2.2015

Kutsut ja mahdolliset muutokset Kipassa.

Helmikuu
21.2. IR / Ilmajoki, 2-tason estekilpailut, halli

Maaliskuu
8.3. EPUR / Seinäjoki, 2-tason estekilpailut, halli, Kpedu Perho cup 1, Agrimarket cup 1
14.3. LYRA / Lapua, 2-tason koulukilpailut, halli
22.3. EPUR / Seinäjoki, 2-tason estekilpailut, hallimestaruus
28.3. JARA / Jalasjärvi, 2-tason estekilpailut, halli

Huhtikuu
3.4. IR / Ilmajoki, 2-tason koulukilpailut, hallimestaruus po, sh
12.4. JARA / Jalasjärvi, 2-tason koulukilpailut, halli
18.4. MYRat / Myrkky, 3-tason estekilpailut, halli, junioricup, ponicup, pikkuponicup, amatöörisarja, noviisisarja
19.4. MYRat / Myrkky, 2-tason estekilpailut, halli, Kpedu Perho cup 2, Agrimarket cup 2, Suora Pohjanmaa sh-cup 1
19.4. VH / Vaasa, 2-tason koulukilpailut, halli, isocup 1, Kotieläintarvike.fi cup 1
25.4. JTEAM / Kauhajoki, 2-tason koulukilpailut, hallimestaruus sen, jun, nh

Toukokuu
1.5. J-PR / Pietarsaari, 2-tason estekilpailut
2.5. KSR / Kauhajoki, 2-tason koulukilpailut, isocup 2, Kotieläintarvike.fi cup 2, Suora Pohjanmaa sh-cup 2
9.5. NURK / Uusikaarlepyy, 2-tason estekilpailut
9.5. Korsholms, 2-tason koulukilpailut
24.5. VH / Vaasa, taitomestaruus, Powercup-aluekarsinta

Kesäkuu
6.6. LaRat / Seinäjoki, 2-tason koulukilpailut
14.6. AR / Alavus, 2-tason koulukilpailut, Suora Pohjanmaa sh-cup 3, Powercup-aluekarsinta
27.-28.6. NURK / Uusikaarlepyy, 3-tason kenttäkilpailut, helppo kenttäcup, ponicup, sh-mestaruus
28.6. VH / Vaasa, 2-tason koulukilpailut, isocup 3, Kotieläintarvike.fi cup 3

Heinäkuu
4.7. KuRat / Kurikka, 2-tason estekilpailut, Kpedu Perho cup 3, Agrimarket cup 3, Suora Pohjanmaa sh-cup 4
11.7. VaaRat / Vaasa, 2-tason koulukilpailut
12.7. VaaRat / Vaasa, 3-tason koulukilpailut

Elokuu
1.-2.8. JTEAM / Kauhajoki, 2-3-tason koulukilpailut, Supreme Horse Care Champion
2.8. AR / Alavus, 2-tason kenttäkilpailut, aluemestaruus
14.-16.8. EPUR / Tuuri, 3-tason estekilpailut, Miljoona Hevonen
15.8. NURK / Uusikaarlepyy, 2-tason koulukilpailut, joukkuemestaruus
16.8. VKR / Korsnäs, 2-tason estekilpailut
22.8. LaRat / Seinäjoki, 2-tason estekilpailut 23.8. VH / Vaasa, 2-tason estekilpailut, joukkuemestaruus, Kpedu Perho cup 4, Agrimarket cup 4
29.8. KaRS / Kauhava, 3-tason koulukilpailut

Syyskuu
12.-13.9. Korsholms, 2-3-tason koulukilpailut, aluemestaruus
(12.9.) 13.9. K-GR / Kokkola, 2-tason estekilpailut, aluemestaruus

Lokakuu
3.10. MYRat / Myrkky, 2-tason koulukilpailut, halli, Ponipokaali, isocup 4, Kotieläintarvike.fi cup 4
4.10. MYRat / Myrkky, 2-tason estekilpailut, halli, Ponipokaali
10.10. JTEAM / Kauhajoki, 2-tason estekilpailut, halli, Kpedu Perho cup 5, Agrimarket cup 5

Marraskuu
1.11. IR / Ilmajoki, 2-tason estekilpailut, halli