SRL

Kerro kaverille:

Yhteystiedot

Laskutus:
Laskutusosoitteet Huom. Lisää laskulle alueen nimi.

Ratsastajainliiton toimiston yhteystiedot

Aluekoordinaattorit

Emmi Kupiainen
gsm 045 122 5772, emmi.kupiainen@ratsastus.fi
Kilpailutoiminta

Sanna Sassi
gsm 040 553 7513, sanna.sassi@ratsastus.fi
Seura- ja harrastetoiminta, jäsenyysasiat

Aluejaosto 2018

Pohjanmaan alue on yksi kahdeksasta Suomen Ratsastajainliitto ry:n (SRL) alaisuudessa toimivista alueesta. Aluejaoston jäsenet valitaan äänestyksellä alueen syyskokouksessa. Aluetoiminnan ohjesääntö materiaaleissa.

Pirjo Tammela
Puheenjohtaja
Talous, alueiden puheenjohtajisto, kalustovastaava
Kiikkalankuja 21, 60800 Ilmajoki
040 736 3293
pirjo.tammela@kurikka.fi


Maria Rikala
Varapuheenjohtaja, kenttäratsastusvastaava, este- ja kenttäratsastuksen kilpailukutsut
040 509 7931
maria.rikala@netikka.fi


Maija Pellikka
Cup-kilpailut
040 744 1394
pellikka.maija@gmail.com


Riina Vainionpää
Esteratsastusvastaava
040 552 1073
riinavainionpaa@gmail.com


Matti Sorvari
Kilpailupaikkojen turvallisuus, SETAP-varahenkilö
0400 560 734


Johanna Rasmus
Säännöt, sihteeri
johanna.ronnbacka@hotmail.com


Teija Haikonen
Seremoniat, sihteeri
0400 262 600
teija.haikonen@pp.inet.fi


Nina Grankvist
SETAP-jäsen, koulutukset
040 527 3044
nina.grankvist@pp.inet.fi


Satu Kiviniemi
Seura- ja tallipalvelut
satu.kiviniemi@netikka.fi


varajäsen
Jonna Potila
Kouluratsastusvastaava, kouluratsastuksen kilpailukutsut
044 272 4283
jonna.potila@gmail.com


varajäsen
Aino-Maria Hakala
Tiedotus, nuorisovastaava
0400 687 311
ainom.hakala@gmail.com


Jaoston ulkopuolelta:
Sanna Koskiluhta
vammaisratsastus
sanna.koskiluhta@gmail.com


Monica Björndahl
Kouluvalmennukset
040 5618222
monica@ratsastuskauppa.fi


Olli Niskasaari
esteratojen tarkistus
olli.niskasaari@pp.inet.fi


Anu Tuomi
esteratojen tarkistus
anu.tuomi@evl.fi