SRL

Kerro kaverille:

Yhteystiedot

Laskutus:
Laskutusosoitteet Huom. Lisää laskulle alueen nimi.

Ratsastajainliiton toimiston yhteystiedot

Aluekoordinaattorit

Emmi Kupiainen
gsm 045 122 5772, emmi.kupiainen@ratsastus.fi
Kilpailutoiminta

Sanna Sassi
gsm 040 553 7513, sanna.sassi@ratsastus.fi
Seura- ja harrastetoiminta, jäsenyysasiat

Otamme mielellämme vastaan uutisia ja kuvia alueen tapahtumista ja alueen ratsukoiden menestyksestä nettisivuilla julkaistavaksi. Toimitathan materiaalit osoitteeseen itis.hallitus@gmail.com.

Aluejaosto 2017

PUHEENJOHTAJA
Janne Lappi
alueiden puheenjohtajisto, seurakehittäjä, seura- ja tallipalveluiden johtoryhmä
Jokipolventie 2, 78480 Timola
gsm 045 899 7638, janne.lappi@ratsastuskeskus.fi

VARAPUHEENJOHTAJA
Sanna Ruotsalainen
kokoussihteeri, lajivastaava kouluratsastus, Equipe-kouluttaja, tiedotus
gsm 050 364 7396, ruotsalainen.sanna.m@gmail.com

RAHASTONHOITAJA
Kaisa Ikonen

seuratoiminta, SETAP
Tikaskatu 6-8 a 14, 70820 Kuopio
gsm 044 049 9161, kikonen79@gmail.com

Satu Kosunen
kilpailukalenteri, kilpailukutsujen tarkistus (koulu, este, kenttä), lajivastaava esteratsastus
gsm 040 757 7156, hevos1asiat@gmail.com
kilpailukalenteriasiat ja kilpailukutsujen tarkistusasiat osoitteeseen: itis.hallitus@gmail.com

Milla Heikkinen
lajivastaava kenttäratsastus
gsm 0443824619, milla.heikkinen@gmail.com

Nora-Sarah Mazouzi
nuoret, SETAP varajäsen
gsm 0407412203, hahhuliini@hotmail.com

Pasi Kauppinen
IT-vastaava
gsm 040 823 6035, pasi.kauppinen@kauppiset.net

Tarja Lehto
kalustovastaava
gsm 041 575 9550, ttarjaleh@gmail.com

Johanna Huttunen
ratsastuskouluoppilaat
gsm 044 381 6290, johanna.huttunen@uef.fi

Merja Rautiainen
tallitoiminta, ratsastuskoulut
gsm 0400 653630, ratsastuskoulu@vuohimaki.com

varajäsen
Jaana Seppänen
alueen valmennusvastaava
gsm 044-5232432, juapuska@gmail.com, itis.aluevalmennus@gmail.com

varajäsen
Kai Majander
erityisryhmät
gsm 050 597 6637, keljantalli@gmail.com

JAOSTON ULKOPUOLELTA

Linda Immonen
nuoret, nuorisovastaava, nuorten facebook-ryhmä

Olli Niskasaari
esteratojen tarkistus
gsm 0400 137 369, olli.niskasaari@pp.inet.fi