SRL

Kerro kaverille:

HENKILÖKOHTAISET MITALIT

KOULURATSASTUS

MM-kilpailut
1990 Tukholma: Hopeaa, Kyra Kyrklund - Matador II

EM-kilpailut, nuoret
2004 Århus, Tanska: Pronssia Emma Kanerva - Åtoftens Volanti
1997 Belgia: Pronssia Tanja Ylikoski - Arkibal
1991 Cervia, ITA: Hopeaa Heidi Svanborg - Vancouver

KENTTÄRATSASTUS

MM-kilpailut
2002 Jerez, SPA: Pronssia Piia Pantsu - Ypäjä Karuso

EM-kilpailut, nuoret
2013 Jardy, Ranska: Kultaa Elmo Jankari - Duchéss Desirée

ESTERATSASTUS

EM-kilpailut, nuoret
1988 Chaudfontaine, Belgia: Kultaa Kati Hurme - Pohjola Metropolitan

VAMMAISRATSASTUS

Paralympialaiset
2012 Lontoo, Iso-Britannia: Hopeaa Katja Karjalainen - Rosie (vapaaohjelma)
2000 Sydney, Australia: Pronssia Marita Tevali (vapaaohjelma)

MM-kilpailut
2010 Kentucky, USA: Pronssia Katja Karjalainen - Rosie (vapaaohjelma)

EM-kilpailut
2011 Moorsele, Belgia: Pronssia Katja Karjalainen - Rosie (vapaaohjelma)
2009 Kristiansand, Norja: Hopeaa Jaana Kivimäki - Collecter Canter (vapaaohjelma)

VALJAKKOAJO

MM-kilpailut, yksikkövaljakot
2004 Åstorp, Ruotsi: Pronssia Ben Simonsén - Artemis
1998 Itävalta: Kultaa Arja Mikkonen - SG Oberon

JOUKKUEMITALIT

KOULURATSASTUS
EM-kilpailut, nuoret ja juniorit

1995 Helsinki, FIN: Pronssia, nuorten joukkue Tanja Ylikoski - Aquamarin, Heini Naukkarinen - Patrick of Finland, Sara Maattola-Lindholm - Centurion, Lilli Juva - Curro

1994 Bern, SUI: Pronssia, juniorien joukkue Tanja Ylikoski - Aquamarin, Riikka Heikkilä - Fiorell, Anitra Komulainen - Ikaros, Heidi Taipale - Amur

1993 Spangenberg, GER: Hopeaa, juniorijoukkue Tanja Ylikoski - Aquamarin, Riikka Heikkilä - Fiorell, Matleena Lilja - Aspirant, Heini Naukkarinen - Patrick of Finland

1990 Kaposvar, HUN: Pronssia nuorten joukkue Heidi Svanborg - Vancouver, Marko Björs - Walinde, Kikko Kalliokoski - Mark Twain, Tiina Sarola - Larami

1989 Salzburg, AUT: Hopeaa nuorten joukkue Heidi Svanborg Vancouver, Eva Holmström Toscha, Marko Björs Wonne, Kikko Kalliokoski Mark Twain

1985 Helsinki, FIN: Hopeaa nuorten joukkue Maarit Raiskio - Frenchman, Laura Ukkola - Esplanada, Hannele Rajakaltio - Magnum, Minna Kuusio - Sir William

1983 München, BRD: Pronssia nuorten joukkue Maarit Raiskio - Claudius, Riitta Jokinen - Max, Laura Ukkola - Pakistan, Hannele Rajakaltio - Magnum.

KENTTÄRATSASTUS

EM-kilpailut, nuoret
2001 Belgia: Pronssia nuorten joukkue: Maija Yli-Huhtala - Gabriella, Pauliina Marttila - Brave Piglet, Elina Kannari - Pebble Beac, Johanna Leppävuori - Jurist.

VALJAKKOAJO

MM-kilpailut, yksikkövaljakot

2004 Åstorp, Swe: Hopeaa joukkue Ben Simonsén - Artemis, Michaela van Assendelft - Fakir, Arja Mikkonen - SG Oberon.

2002 Conty, FRA: Hopeaa joukkue Arja Mikkonen - SG Oberon, Heidi Sinda - Jehun Viima, Michaela van Assendelft - Fakir.