SRL

Kerro kaverille:

Esteratsastuskomitea 2017

Harri Nordström, puheenjohtaja, kalenteri
harri.nordstrom@kolumbus.fi, 040 5584011

Teppo Hakala, aluevalmentaja, ratam. 2-tason kilp toiminta
teppo.hakala@kolumbus.fi , 040 0877 768

Pia Myrskog, sihteeri, stewardi, koulutusasiat
piude.myrskog@gmail.com, 050 5124566

Tomas Kiviranta, kilpailija, kilpailujärjestäjä, ratam, olosuhdeasiat
tomas@tomaskiviranta.com, 044 2123093

Aisa Aarnio-Wihuri, sarjakilpailut
aisa@wihuri.com, 0400 707286

Anu Tuomi, tuomari, kilpailujärjestäjä, kouluttaja, sääntöasiat
anu.tuomi@netikka.fi, 040 0877648

Heikki Kela, tuomari, 1-tason kilpailutoiminta
kela@mpoli.fi, 040 5847403

SRL:n hallituksen edustaja: Tomas Stenius

Valmennusasiat, ei komitean varsinainen jäsen: Marina Ehrnrooth
marina.ehrnrooth@gmail.com, 050 5442806

Sport Office, ei komitean jäsen, osallistumisoikeus: Aki Ylänne

Markus Backlund, PJ, - ERONNUT 1/2017
talous,3-5 tason kilpailut, suunnittelu, raportointi
markus.backlund@hattelhorse.fi, 040 5520900