SRL

Kerro kaverille:

Lännenratsastuskomiteoiden kokoonpanot 2017

REINING

Seppo Perkiö, PJ kilpailija, kilpailujärjestäjä, NRHA suhteet
seppo@seppoperkio.fi

Mia Weckman, kilpailu- ja koulutus, kilpailujärjestäjä, juridiikka
mia.weckman@gmail.com

Pete Perkiö, kilpailija, KV toiminta
pete.perkio@gmail.com

Anne Pussinen, tuomari, toimihenkilö, sääntöasiat

Siri Haanpää, kilpailija, nuorisotoiminta
siri.vepsalainen@hotmail.com

Kalevi Karenko, eläinlääkäri

SRL:n hallituksen edustaja 2017: Satu Väihkönen

ALL_AROUND

Jenni Oinonen, PJ talous, säännöt
jenni.oinonen@gmail.com

Mataleena Parikka koulutus, KUJO
mataleena.parikka@gmail.com

Paula Suomalainen, kilpailu- ja valmennusasiat

Paula Kärjä, tiedotus

Seija Lappalainen, tiedotus
seija.lappalainen@iki.fi

Mari Valkonen, kilpailu- ja valmennusasiat
mari.valkonen@toscatila.fi

Sanni Vuorinen, koulutus
sanni.a.vuorinen@gmail.com

SRL:n hallituksen edustaja 2017: Satu Väihkönen