SRL

Kerro kaverille:

Lännenratsastuskomiteoiden kokoonpanot 2018

REINING

Seppo Perkiö, pj, kilpailija, kilpailujärjestäjä, NRHA suhteet
seppo@seppoperkio.fi

Mia Weckman, kilpailu- ja koulutus, kilpailujärjestäjä, juridiikka
mia.weckman@gmail.com

Pete Perkiö, kilpailija, KV-toiminta
pete.perkio@gmail.com

Anne Pussinen, tuomari, toimihenkilö, sääntöasiat

Siri Haanpää, kilpailija, nuorisotoiminta
siri.vepsalainen@hotmail.com

Maria Mustonen, eläinlääkäri

SRL:n hallituksen edustaja: Janne Lappi
janne.lappi@ratsastuskeskus.fi, 045 899 7638

ALL AROUND

Jenni Oinonen, pj, talous, säännöt
jenni.oinonen@gmail.com

Seija Lappalainen, tiedotus
seija.lappalainen@iki.fi

Sanni Vuorinen, koulutus
sanni.a.vuorinen@gmail.com

Kenneth Puskala

SRL:n hallituksen edustaja: Janne Lappi
janne.lappi@ratsastuskeskus.fi, 045 899 7638