SRL

Kerro kaverille:

Esteratsastuksen Tapiola GP:n Kuopion osakilpailun 2011 radat alla linkkeinä.



Kilikkaamalla Video linkkiä video aukeaa yhteydestä riippuen jonkin ajan päästä.
YouTube aukeaa nopeasti - sitä ei voi tallentaa.

Kuopion GP 1. kierros koko luokka

1

Backlund Sanna

Vivera

Video

YouTube

2

Wahlman Mikael

Wilantos van Bon Cheval

Video

YouTube

3

Peltokoski Ville

Dynamic van de Heerkenshoeve

Video

YouTube

4

Ehrnrooth Marina

Orchidee XI

Video

YouTube

5

Korpelainen Ilona

Athena II

Video

YouTube

6

Hannula Aki

Mg Glendora 2472

Video

YouTube

7

Marttila Hanna

Winola

Video

YouTube

8

Aaltonen Raimo

Eafons Polyfino

Video

YouTube

9

Backlund Sanna

Talan J.W.B

Video

YouTube

10

Kaajas Katja

Crecora

Video

YouTube

11

Vaahtera Joonas

Cincinatti

Video

YouTube

12

Ruutsalo Rosa

Whisper

Video

YouTube

13

Vainikkala Sara

Vriend D.D.H.

Video

YouTube

14

Ojala Emmi-Maria

Harley Hill

Video

YouTube

15

Huhtanen Janna

Sultana D

Video

YouTube

16

Ehrnrooth Marina

Rex

Video

YouTube

17

Backlund Sanna

Lilli Marlen 12

Video

YouTube

18

Wahlman Mikael

Silvercup 2

Video

YouTube

Kuopion GP 2. kierros tulokset 10 parasta

1.

Backlund Sanna

Talan J.W.B

0-1

70,21

YouTube

2.

Aaltonen Raimo

Eafons Polyfino

4-0

59,33

YouTube

3.

Ehrnrooth Marina

Orchidee XI

4-0

64,69

YouTube

4.

Ehrnrooth Marina

Rex

8-0

63,06

YouTube

5.

Vaahtera Joonas

Cincinatti

4-5

68,88

YouTube

6.

Hannula Aki

Mg Glendora 2472

4-5

70,39

YouTube

7.

Wahlman Mikael

Silvercup 2

6-5

69,10

YouTube

8.

Backlund Sanna

Lilli Marlen 12

4-8

58,51

YouTube

9.

Ruutsalo Rosa

Whisper

4-8

63,19

YouTube

10.

Vainikkala Sara

Vriend D.D.H.

5-13

84,61

YouTube

Voittajan haastattelu

YouTube

Kuopio Tapiola Pankki Nuorten GP 1. kierros

1

Cederberg Nina

Watinka

YouTube

2

Kivikoski Tuisku

Chardonay

YouTube

3

Mäkelä Sonja

Primrose K

YouTube

4

Hartwall Antonia

Watamin

YouTube

5

Monto Viivi

Marko Itos

YouTube

6

Hietanen Melissa

Baumann's Lorenzo

YouTube

7

Reilin Valtteri

Viana

YouTube

8

Kiviranta Tomas

Quartello

YouTube

9

Wahlman Mikael

Special Rose Surprise

YouTube

10

Malmi Emilia

Tyger

YouTube

11

Broända Emma

Secret Promise

YouTube

12

Roininen Katri

Proton

YouTube

13

Höglund Nina

Patrik

YouTube

14

Engblom Julia

Verdi

YouTube

15

Rintasalo Mia

Unique

YouTube

16

Andersin Stefanie

Larosa III

YouTube

17

Cederberg Nina

Kiowa Mousse

YouTube

18

Wist Helena

Aljano's Lady 2521

YouTube

19

Monto Viivi

San Antonio

YouTube

20

Leivo Tuuli

Ufarim

YouTube

21

Penttinen Anne

Monthago Z

YouTube

22

Wahlman Mikael

Prestige

YouTube

23

Kiviranta Tomas

Elves Lalina

YouTube

Kuopio Tapiola Pankki Nuorten GP 2. kierros. Tulokset 10 parasta

1.

Andersin Stefanie

Larosa III

0-4

59,66

YouTube

2.

Wahlman Mikael

Special Rose Surprise

4-0

64,36

YouTube

3.

Mäkelä Sonja

Primrose K

4-4

57,29

YouTube

4.

Cederberg Nina

Kiowa Mousse

4-4

62,91

YouTube

5.

Broända Emma

Secret Promise

8-0

65,76

YouTube

6.

Kivikoski Tuisku

Chardonay

8-4

59,50

YouTube

7.

Kiviranta Tomas

Quartello

8-4

60,09

YouTube

8.

Hartwall Antonia

Watamin

12-10

88,01

YouTube

9.

Reilin Valtteri

Viana

12-12

65,15

YouTube

10.

Penttinen Anne

Monthago Z

8-17

69,14

YouTube