SRL

Kerro kaverille:

Yhteystiedot

Laskutus:
Laskutusosoitteet Huom. Lisää laskulle alueen nimi.
Ratsastajainliiton toimiston yhteystiedot

Liiton koordinaattorit

Sanna Sassi
040-5537513, sanna.sassi@ratsastus.fi
seura- ja harrastetoiminta

Emmi Kupiainen
045-122 5772, emmi.kupiainen@ratsastus.fi
kilpailutoiminta

Aluejaosto 2017

Teija Mukala
puheenjohtaja
0400 403882
teija.mukala@gmail.com

Varsinaisen jäsenet

Mirja Herttua-Ruuskanen
sihteeri
0400 127 738
mirja.herttua@luukku.com

Tuija Poutanen
kouluvalmennus
0400-556 194
tuija.poutanen@pp1.inet.fi

Titta Ahola
talous ja SETAP-jäsen,seura- ja tallivastaava
titta.ahola@gmail.com

Merja Jormanainen-Ylijoki
varapuheenjohtaja, pienet lajit
05-3690771, 050 517 8799
mertzi.mjy@gmail.com

Sirkku Häkkänen
estevalmennus
040 5750747
sirkku.hakkanen@jokihelmi.fi

Mari Salminen
nuorisovastaava
044 5531841
mhsvalmennus@gmail.com

Marjaana Jäntti
kenttävalmennus
040 5667985
marjaanajantti@gmail.com

Anita Palo
040 9619530
talli@anitapalo.net

Katja Jyräs
040 5211816
katja.jyras@gmail.com

Varajäsenet

Osmo Metsälä
kilpailut, palkinnot
0400 617 473
osmo.metsala@pp.inet.fi

Jaana Reponen
Tiedotus- ja markkinointi
050-303 4331
jaanareponen1@gmail.com

Alueen tilinumero: LähiTapiola FI33 3636 3010 6173 48