SRL

Kerro kaverille:

Yhteystiedot

Laskutus:
Laskutusosoitteet Huom. Lisää laskulle alueen nimi.

Ratsastajainliiton toimiston yhteystiedot


Sanna Sassi
040-5537513, sanna.sassi@ratsastus.fi
seura- ja harrastetoiminta

Emmi Kupiainen
045-122 5772, emmi.kupiainen@ratsastus.fi
Kilpailutoiminta

Aluejaosto 2017

pj. Ulla Kelonen
Yliopistonkatu 18 D 80, 40100 Jyväskylä
puh. 050 340 7201/050 456 0365 (työ)
ulla.kelonen(at)avi.fi
yhteyshenkilö, aluepuheenjohtaja, toiminnan ja talouden suunnittelu

Heidi Leiniäinen
puh 0400-353277
heidileiniainen@hotmail.com
koulutusvastaava, kouluratsastusvastaava, alueen varapuheenjohtaja

Pirjetta Komi
040-7751659
pirjetta.komi(at)jao.fi
vammaisratsastuksen lajivastaava, erityisryhmät

Eija Sevon
0400 824 399
eija.sevon(at)jyu.fi
sihteeri, Setap vara

Tanja Forssell-Heiskanen
puh 044-5059797
tanja.forssell-heiskanen@kotikone.fi
palkintovastaava

Pirjo "Pirre" Heinonen
puh. 0400-403 945
pirre@tinttamarelli.fi
seuravastaava (Setap), rahastonhoitaja

Jonna Salkinoja
salkinoja.jonna@gmail.com
040-8360246
estevalmennusvastaava

Elina Salokas
puh. 040 848 0933
elina.salokas(at)gmail.com

Varajäsen

Sanna Kirveosja (varsinainen jäsen 1.6. alkaen)
puh 040 581 9190
skirvesoja@gmail.com
nuorisovastaava

Jaoston ulkopuolelta

Ulla Lehtolainen, kenttävastaava


Tanja Lampinen
puh. 040 521 0866
tanja.lampinen(at)hotmail.com
pienlajivastaava

Kilpailukutsujen tarkastus

Kilpailujen TPJ tarkastaa ja hyväksyy kilpailukutsut (kutsu tarkastettavana TPJllä viim. 6 vkoa, ennen kilpailupäivää). Kutsuun ei saa tehdä muutoksia hyväskynnän jälkeen ilman TPJ:n lupaa. Keski-Suomen alueella 2-tason kilpailukutsut julkaisee TPJ:n hyväksynnän jälkeen seuraavat henkilöt:

Kouluratsastus:
Heidi Leiniäinen
puh 0400-353277
heidileiniainen@hotmail.com

Esteratsastus:
Tiina Pellinen
puh. 040 8428582
tiina_pellinen@hotmail.com

Aluejaosto 2018

Ulla Kelonen, puheenjohtaja
Pirjo Heinonen
Heidi Leiniäinen
Tanja Forssell-Heiskanen
Elina Salokas
Jonna Salkinoja
Jenny Mäkelä
Sanna Kirvesoja
Eija Sevón
Minttu Vesterinen (varajäsen)