SRL

Kerro kaverille:

Yhteystiedot

Laskutus:
Laskutusosoitteet Huom. Lisää laskulle alueen nimi.

Ratsastajainliiton toimiston yhteystiedot


Sanna Sassi
040-5537513, sanna.sassi@ratsastus.fi
seura- ja harrastetoiminta

Emmi Kupiainen
045-122 5772, emmi.kupiainen@ratsastus.fi
Kilpailutoiminta

Aluejaosto 2018

pj. Ulla Kelonen
Yliopistonkatu 18 D 80, 40100 Jyväskylä
puh. 050 3407201
ulla.kelonen@windowslive.com
yhteyshenkilö, aluepuheenjohtaja, toiminnan ja talouden suunnittelu


Heidi Leiniäinen
puh 0400 353277
heidi.leiniainen@alexandria.fi
kouluratsastusvastaava, alueen varapuheenjohtaja


Eija Sevon
0400 824 399
eija.sevon@jyu.fi
sihteeri, Setap vara


Tanja Forssell-Heiskanen
puh 044 5059797
tanja.forssell-heiskanen@kotikone.fi
palkintovastaava


Pirjo "Pirre" Heinonen
puh. 0400 403 945
pirre@tinttamarelli.fi
seuravastaava (Setap), rahastonhoitaja


Jonna Salkinoja
salkinoja.jonna@gmail.com
040 8360246
kokousvastaava


Elina Salokas
puh. 040 8480933
elina.salokas@gmail.com
koulutusvastaava

Jenny Mäkelä
puh. 0400 363493
jenny.makela@maansiirtomakela.fi


Sanna Kirvesoja
puh 040 5819190
skirvesoja@gmail.com
nuorisovastaava, esteratsastusvastaava


Varajäsen

Minttu Vesterinen
puh. 050 3743347
minttu.vesterinen@gmail.com


Jaoston ulkopuolelta

Ulla Lehtolainen, kenttävastaava

Tanja Lampinen
puh. 040 5210866
tanja.lampinen@hotmail.com
pienlajivastaava (matkaratsastus)