SRL

Hallituksen kokoukset 2018

(Muutokset mahdollisia)


o Lauantai 21.4. klo 10.00, Helsinki

o Tiistai 22.5. klo 10.00 (1. suunnittelupäivä), Järvenpää

o Keskiviikko 20.6. klo 15.30, Helsinki

o Keskiviikko 29.8. klo 10.00 (2. suunnittelupäivä), Helsinki

Kerro kaverille:


Suomen Ratsastajainliiton hallitus 2018

Kokoonpano ja vastuualueet:

Puheenjohtaja Mikael Forstén
työvaliokunta, liiton talous, HUJO, valmennuskeskus
Puh. 040 5500 117
mikael.forsten@ratsastus.fi

Pirkko Herd
kenttäratsastuskomitea, vikellys ja islanninhevoset
Puh. 040 681 5877
pirkko.herd@hevosopisto.fi

Janne Lappi
seura- ja tallipalveluiden johtoryhmä, seurakehittäminen, lännenratsastus, valjakkoajo
Puh. 045 899 7638
janne.lappi@ratsastuskeskus.fi

Marjukka Manninen
kouluratsastuskomitea, vammaisratsastus, yhteiskuntasuhteet, Reilu Peli
Puh. 050 39 000 66
marjukka.manninen@popmaakunta.fi

Osmo Metsälä
KUJO, alueiden puheenjohtajisto, matkaratsastus
Puh. 0400 617 473
osmo.metsala@pp.inet.fi

Petri Pesonen
viestintä ja markkinointi, yhteistyökumppanit
Puh. 0400 603306
petri.pesonen@finlayson.fi

Thomas Stenius, vpj
työvaliokunta, hyvä hallintotapa, esteratsastuskomitea
Puh. 0400 444 628
thomas.stenius@vencap.fi

Yhteydenotot hallitukselle: SRL/Nina Kaipio, nina.kaipio@ratsastus.fi (hallituksen sihteeri). Mahdolliset esitykset hallitukselle viimeistään viikkoa ennen kokousta.