SRL

Hallituksen kokoukset syksyllä 2017

(Muutokset mahdollisia)



o Keskiviikko 30.8. klo 13.30, Helsinki

o Hallituksen suunnittelukokous maanantaina 25.9. klo 13.00, Helsinki (ei päätöskokousta)

o Tiistai 3.10. klo 13.00, Helsinki

o Perjantai 24.11. klo 12.00, Helsinki

o Tiistai 12.12. klo 16.00, Helsinki



Kerro kaverille:


Suomen Ratsastajainliiton hallitus 2017

Puheenjohtaja Laura Airaksinen
Puh. 040 729 1908
laura.airaksinen@kolumbus.fi
työvaliokunta, liiton talous ja viestintä, Hevosopiston hallitus

Pirkko Herd
Puh. 041 585 0050
pirkko.herd@hevosopisto.fi
kenttäratsastuskomitea, vikellys ja islanninhevoset

Marjukka Manninen
Puh. 050 39 000 66
marjukka.manninen@tyrnava.fi
kouluratsastuskomitea, vammaisratsastus, seura- ja tallipalveluiden johtoryhmä

Osmo Metsälä
Puh. 0400 617 473
osmo.metsala@pp.inet.fi
KUJO, alueiden puheenjohtajisto, Reilu Peli, matkaratsastus

Thomas Stenius
Puh. 0400 444 628
thomas.stenius@vencap.fi
varapuheenjohtaja, työvaliokunta, hyvä hallintotapa, yhdistys- ja yritystoiminta, esteratsastuskomitea

Sofia Vikman
Puh. 040 568 3777
sofia.vikman@eduskunta.fi
yhteiskuntasuhteet

Satu Väihkönen
Puh. 044 755 6895
satu.vaihkonen@sanoma.com
HUJO, valmennuskeskustoiminta, lännenratsastus ja valjakkoajo

Yhteydenotot hallitukselle: SRL/Nina Kaipio, nina.kaipio@ratsastus.fi
Mahdolliset esitykset hallitukselle viimeistään viikkoa ennen kokousta.