SRL

Hallituksen kokoukset 2018


Uusi hallitus kokoontuu ensimmäisen kerran maanantaina 22.1.2018 klo 12.30 alkaen Helsingissä.

Muut kokouspäivät vahvistetaan ensimmäisessä kokouksessa.

Kerro kaverille:


Suomen Ratsastajainliiton hallitus 2018

Puheenjohtaja Mikael Forstén
Puh. 040 5500 117
mikael.forsten@ratsastus.fi

Pirkko Herd

Puh. 041 585 0050
pirkko.herd@hevosopisto.fi

Janne Lappi
Puh. 045 899 7638
janne.lappi@ratsastuskeskus.fi

Marjukka Manninen
Puh. 050 39 000 66
marjukka.manninen@tyrnava.fi

Osmo Metsälä
Puh. 0400 617 473
osmo.metsala@pp.inet.fi

Petri Pesonen
Puh. 0400 603306
petri.pesonen@finlayson.fi

Thomas Stenius, vpj
Puh. 0400 444 628
thomas.stenius@vencap.fi

Hallituksen vastuualueet vahvistetaan vuoden ensimmäisessä kokouksessa.

Yhteydenotot hallitukselle: SRL/Nina Kaipio, nina.kaipio@ratsastus.fi (hallituksen sihteeri). Mahdolliset esitykset hallitukselle viimeistään viikkoa ennen kokousta.