A ja A-kehitys

päivitetty 21.1.2019

ESTERATSASTUS

Listaa päivitetään.

Pikkuponit:

Sofia Saarinen
Nella Mäyrä
Ronja Seppä
Inka Koskela

Haastajat:
Matilda Simola
Linda Keinänen
Hilda Huhtasalo
Heta Huhtasalo

Isot ponit:

Mila Saukko
Daniela Simola
Janina Keinänen
Nella Tossavainen
Lumi Joutsen

Haastajat:
Nella Lätti
Sonja Lipponen
Julia Haikonen

Katsastamatta:
Veera Valli

Lapsiratsastajat:

Daniela Simola
Julia Linnanmäki
Suvi Paavola

Haastajat:
Jone Illi
Nella Mäyrä
Peppi Siltala
Minea Lindholm

Remy Aerts (ulkomailla, seurataan tuloksia)

Juniorit:

Teresita Bremer
Jasmin Engblom
Aura Vasama
Felicia Kallio

Haastajat (leireillä mukana):
Ida Palmos
Elena Davis-Kerppola
Carolina Idänpää-Heikkilä
Janina Keinänen
Antonia Virtanen
Fanny Korkiakoski
Lida Haddas
Katie Clarke (seurataan ulkomailla)
Oona-Julia Roto (seurataan ulkomailla)

Seurannassa (valmentautuminen alueilla):
Lumi Joutsen
Pipsa Koski
Eveliina Liukkonen
Faris Aldhagi (seurataan Suomessa ja ulkomailla)
Ruusa Puikkonen (seurataan ulkomailla)

Nuoret:

Wilma Heikkinen
Eveliina Talvio
Henna Vahantila
Janina Kvanström
Ida Lindblom (seurataan ulkomailla)
Jenni Piippo (seurataan ulkomailla)
Ilona Mäkipere (seurataan ulkomailla)

Seurannassa (valmentautuminen alueella):
Eveliina Riikonen

U25

Emma Tallberg
John Antell
 

KOULURATSASTUS

A-rengas U25
Piia Salminen (ulkomailla)
Iida Kiala (ulkomailla)

A-rengas nuoret
Lotta Sundberg (ulkomailla)
Jessica Jokiranta
Daniela Therman
Elina Vilen
Janna Pursiainen

A-kehitys nuoret
Louise Jönsson
Emmi Salminen
Olivia Vliek

B-rengas/vara A leirille nuoret:
Venla Kivimäki

A-rengas juniorit:
Eerika Hakala
Aino Hirvonen
Tuisku Lamberg
Veera Paloheimo

A-kehitys nuoret:
Johanna Similä
Minttu Roininen
Tinja Ekroth

A-rengas ponit:
Jenni Silventoinen
Pinja Salmela

A-kehitys (isot ponit):
Pinja Pohjosmäki
Sandra Rantanen
Anni Plith
Fanni Olkkonen

A-kehitys (pienet ponit):
Milja Ojamäki
Neea Rantanen

A-kehitys lapsiratsastajat:
Isadora Ahola
Selma Maula
Mila Pietarila
Elina Kemppainen