Yhteystiedot

Pohjois-Suomen aluejaosto 2020

Ulla Alanko, varapuheenjohtaja, tiedotus, SETAP
040 5070 682 / ualanko@gmail.com

Heidi Hautamäki, nuorisotoiminta, aluevalmennus (koulu)
045 543 4536 / heidi-hautamaki@hotmail.com

Tiina Heikkilä, rahasto, Netvisor, nuorisotoiminta, hanketyö
0440 520 424 / tiina.h@outlook.com

Sari Kemppainen, tapahtumat (erit. Kainuun alue), tiedotus
040 5591 670 / sari.j.kemppainen@gmail.com

Merja Koistinen, tapahtumatuotanto, nuorisotoiminta
040 829 6271 / merja.koistinen@waria.fi

Satu Myllykangas, kokoussihteeri, esteratsastus – kutsujen tarkistus, koulutus, SETAP-varaedustaja
040 540 1381 /  satu.myllykangas@rko.fi

Hanna Niskasaari, aluevalmennus (este)
hannayolanda82@gmail.com

Susanne Orelma-Törmänen, kenttäratsastus, aluevalmennus (kenttä)
040 574 3146 / jkt@vuokratrukit.fi

Anita Valkama, ratsastuskoulut, yritysyhteistyö
040 564 3357 / anita.tihinen@gmail.com

Ossi Moilanen, kalusto, Equipe
040 774 542 / ossi.moilanen@equinerace.fi

Mari Päivärinta, kouluratsastus – kutsujen tarkistus, tiedotus, pararatsastus
040 160 6079 / mari.paivari@gmail.com

 

Pohjois-Suomen nuorisotiimi: 

 SRL.pohjoisennuoret@gmail.com
- Teija Bräysy, Luoteis-Lapin Ratsastajat, LuLaRa
- Tiia Hokkanen, Kitkan Ratsastajat, KiRa
- Sonja Karppinen, Kylmän Ratsastajat, KyRa
- Annina Ruotsalainen, Oulun Ratsastajat, OR
- Essi Vimpari, Kajaanin Ratsastusseura, KRS

 


Aluevalmennus

Esteratsastus
Valmentaja: Pinja Immonen
Valmennusvastaava: Hanna Niskasaari, 045 131 9080 / hannayolanda82@gmail.com
Kouluratsastus
Valmentaja: Arto-Pekka Heino,  0400 585 851 / ap.heino@gmail.com,
Valmennusvastaava:  Heidi Hautamäki040 543 4536 / heidi-hautamaki@hotmail.com,
Kenttäratsastus
Valmentaja: Kristiina Purdy
Valmennusvastaava: Susanne Orelma-Törmänen, 040 574 3146 / jkt@vuokratrukit.fi
Valjakkoajo
Valtakunnallinen aluevalmennus
Valmennusvastaava: Kirsi Visakoivu, 040 512 9290, aluevaljakot@gmail.com