Vikellyskomitea

Komitean kokoonpano 2021

Tytti Nikunen, puheenjohtaja, säännöt, viestintä
tytti.nikunen@gmail.com, p. 050 511 6230

Mervi Elg, ranking-pisteet
mervi.elg@gmail.com, p. 040 500 7851

Mirva Martikainen, lisenssiasiat
mirva.martikainen@kuh.fi, p. 044 061 3001

Emma Pakkanen, maajoukkueasiat, viestintä, koulutukset
emm4.pakkanen@gmail.com, p. 040 963 3121

Ilona Palin, varustepaketin vuokraus, koulutukset
ilona.k.palin@gmail.com

Oona Pekkala, kilpailunjärjestäjien tuki, Kipa-kehitys
oona.pekkala@gmail.com, p. 044 077 3734

 

Komitean ulkopuoliset jäsenet:
SRL hallituksen edustaja: Salla Varenti
HUJO: Oona Pekkala

 

Anna palautetta vikellyskomitealle TÄSTÄ

Lähetä palautetta, ehdotuksia tai kysymyksiä vikellyskomitealle! Komitea käsittelee palautelomakkeen kautta tulleet yhteydenotot kokouksissaan.