Yhteystiedot

Kaakkois-Suomen aluejaosto 2020

Puheenjohtaja

Titta Ahola, talous
040 7050533, titta.ahola@gmail.com

Varsinaiset jäsenet

Sirkku Häkkänen, varapuheenjohtaja, estevalmennus
040 5750747, sirkku.hakkanen@jokihelmi.fi

Anita Palo, kokoussihteeri
040 9619530, talli@anitapalo.net

Tuija Poutanen, kouluvalmennus
0400 556 194, tuija.poutanen1@gmail.com

Hanna Anttonen, kouluvalmennus
040 6565892, hanna.anttonen@woikoski.fi

Tiina Viljanen, tiedotus, markkinointi
tiina_viljanen@hotmail.com

Anne Halonen, tiedotus, markkinointi
annehalonen11@gmail.com

Anna Sergejeff, SETAP-vastaava
040 7231710, anna.sergejeff@gmail.com

Sirpa Airaksinen, kenttävalmennus
050 4670323, sirpahelena1@luukku.com

Saara Lampinen, nuorisovastaava
saara.lampinen@hotmail.com

Varajäsenet
Osmo Metsälä, kilpailut, palkinnot
0400 617 473, osmo.metsala@pp.inet.fi

Jaana Reponen, pienet lajit
jaanareponen1@gmail.com

Nuorisotiimin yhteystiedot
 kaakkonuorisotiimi@outlook.com

 

Aluevalmennus

Esteratsastus
Valmentaja: Tuomas Jauhiainen
Valmennusvastaava: Sirkku Häkkänen, 040 5750747, sirkku.hakkanen@jokihelmi.fi
Kouluratsastus
Valmentaja: Ville Vaurio
Valmennusvastaava: Tuija Poutanen, 0400 556 194, tuija.poutanen@pp1.inet.fi
Kenttävalmennus
Valmentaja: Elmo Jankari
Sirpa Airaksinen, sirpahelena1@luukku.com
Valjakkoajo
Valtakunnallinen aluevalmennus
Valmennusvastaava: Kirsi Visakoivu, 040 512 9290, aluevaljakot@gmail.com