Yhteystiedot

Keski-Suomen aluejaosto 2022

Puheenjohtaja
Heidi Leiniäinen, toiminnan ja talouden suunnittelu
puh. 0400 353 277, leidihei@gmail.com

Pirjo "Pirre" Heinonen, varapuheenjohtaja, seuravastaava, rahastonhoitaja
puh. 0400 403 945, pirre@tinttamarelli.fi

Eija Sevon, sihteeri
puh. 0400 824 399, eija.sevon@jyu.fi

Pirjo "Pirre" Heinonen, seuravastaava (SEHA), rahastonhoitaja
puh. 0400 403 945, pirre@tinttamarelli.fi

Jonna Salkinoja, kenttäratsastusvastaava, pararatsastusvastaava
puh. 040 8360246, salkinoja.jonna@gmail.com,

Sonja Salkinoja, kenttäratsastusvastaava, somevastaava

Jenny Mäkelä, nuorisovastaava
puh. 0400 363493, jenny.makela@maansiirtomakela.fi

Sanna Kirvesoja, tapahtuma- ja koulutusvastaava
puh 040 5819190, skirvesoja@gmail.com

Minttu Vesterinen, kouluratsastusvastaava 
puh. 050 3743347 minttu.vesterinen@gmail.com

Hanna Leskinen, palkintovastaava
puh. 0400 860 986, hannariikka.leskinen@gmail.com

Pinja Huttunen, estevalmennusvastaava
puh 040 845 8938

Iris Helin, varajäsen

puh. 045 652 0692, iris.helin@keuruuntoimitilat.fi

Nuorisotiimin yhteystiedot ja sometilit: 

Meeri Hannukainen, p. 045 8671797

Sanni Kokko, p. 040 1486654

Siiri Meijanen, p. 045 78704308

Essi Palmroos, p. 040 7675780

Jenni Pelkonen, p. 045 8091177

Ronja Reina, p. 044 2155351

Sonja Salkinoja, p. 045 1694599

Oona Seppälä, p. 044 2309009

Laura Sääskilahti, p. 045 8019849

Emma Taskinen, p. 040 6784177

Eevi Venola, p. 044 3050317

Vilma Viertorinne

 srlks.nuorisotiimi@gmail.com
 @srl_ks_heppanuoret 
 ksnuoret

Jaoston ulkopuolelta

Tanja Lampinen, pienlajivastaava
puh. 040 5210866, tanja.lampinen@hotmail.com

Päivi Kvist, valjakkoajovastaava
puh. 040 524 9057

Tiina Pellinen, esteratsastuksen aluetason kutsujen tarkastus
puh. 040 842 8582

Tomas Kiviranta, aluekilpailuiden ratapiirrustusten tarkastus (Ratapiirrustukset lähetettävä vähintään yksi viikko ennen radan rakennusta, kiitos)       

tomas@tomaskiviranta.com

Liina Kuusela, askellajivastaava

puh. 040 732 1443, liina.kuusela@gmail.comvarapuheenjohtaja@islanninhevonen.net

 

Aluevalmennus

Esteratsastus
Valmentaja: Juho Norilo
Valmennusvastaava: Pinja Huttunen, puh 040 845 8938
Kouluratsastus
Valmentaja: Anu Korppoo
Valmennusvastaava: Minttu Vesterinen puh. 050 3743347 minttu.vesterinen@gmail.com
Kenttäratsastus
Valmentaja: Kristiina Purdy
Valjakkoajo
Valtakunnallinen aluevalmennus
Valmennusvastaava: Kirsi Visakoivu, 040 512 9290, aluevaljakot@gmail.com

 

Lisätietoja antaa Jenny Mäkelä (koulu) 0400 363493 ja Sanna Kirvesoja (este) 040 581 9190. Molemmilta lajeilta löytyy aktiiviset facebook-ryhmät valmentautujille joissa ajantasainen renkaan kokoonpano sekä tietoa aina tulevista treeniviikonlopuista. Sanna ja Jenny voivat lisätä sinut ryhmään!