Yhteystiedot

Keski-Suomen aluejaosto 2020

Puheenjohtaja
Heidi Leiniäinen, toiminnan ja talouden suunnittelu, 2-tason koulukutsujen julkaisu
puh. 0400 353277, heidi.leiniainen@alexandria.fi 

Eija Sevon, varapuheenjohtaja, sihteeri
puh. 0400 824 399, eija.sevon@jyu.fi

Pirjo "Pirre" Heinonen, seuravastaava (Setap), rahastonhoitaja
puh. 0400 403 945, pirre@tinttamarelli.fi

Jonna Salkinoja, pararatsastus
puh. 040 8360246, salkinoja.jonna@gmail.com,

Jenny Mäkelä, kouluratsastusvastaava
puh. 0400 363493, jenny.makela@maansiirtomakela.fi

Sanna Kirvesoja, nuorisovastaava
puh 040 5819190, skirvesoja@gmail.com

Minttu Vesterinen, tapahtuma- ja koulutusvastaava 
puh. 050 3743347 minttu.vesterinen@gmail.com

Riikka Antikainen, estevalmennusvastaava
puh. 040 7180982, riikka.e.antikainen@valmet.com

Hanna Leskinen, palkintovastaava
puh. 0400 860 986, hannariikka.leskinen@gmail.com

Nuorisotiimin yhteystiedot ja sometilit: 

 srlks.nuorisotiimi@gmail.com
 @srl_ks_heppanuoret 
 ksnuoret

Jaoston ulkopuolelta
Ulla Lehtolainen, kenttävastaava

Tanja Lampinen, pienlajivastaava
puh. 040 5210866, tanja.lampinen@hotmail.com

 

Aluevalmennus

Esteratsastus
Valmentaja: Marja Tetri-Rantanen
Valmennusvastaava: Sanna Kirvesoja, 040 5819190, skirvesoja@gmail.com
Kouluratsastus
Valmentaja: Anu Korppoo
Valmennusvastaava: Jenny Mäkelä, 0400 363493, jenny.makela@maansiirtomakela.fi
Kenttäratsastus
Valmentaja: Kristiina Purdy
Valjakkoajo
Valtakunnallinen aluevalmennus
Valmennusvastaava: Kirsi Visakoivu, 040 512 9290, aluevaljakot@gmail.com

Lisätietoja antaa Jenny Mäkelä (koulu) 0400 363493 ja Sanna Kirvesoja (este) 040 581 9190. Molemmilta lajeilta löytyy aktiiviset facebook-ryhmät valmentautujille joissa ajantasainen renkaan kokoonpano sekä tietoa aina tulevista treeniviikonlopuista. Sanna ja Jenny voivat lisätä sinut ryhmään!