Yhteystiedot

Pohjanmaan aluejaosto 2020

Pirjo Tammela, Puheenjohtaja
Alueiden puheenjohtajisto, kalusto
Issuntie 6 b7, 61300 Kurikka
040 736 3293
pirjo.tammela@kurikka.fi

Maria Rikala, Varapuheenjohtaja, kenttäratsastusvastaava, este- ja kenttäratsastuksen kilpailukutsut
040 509 7931, maria.rikala@gmail.com 

Nina Grankvist, SETAP-jäsen, koulutukset
040 527 3044, nina.grankvist@pp.inet.fi

Teija Haikonen, Sihteeri, estecupit
0400 262 600, teija.haikonen@pp.inet.fi

Aino-Maria Hakala, Talous, tiedotus
0400 687 311, ainom.hakala@gmail.com  

Tiia Husa, Seremoniat, palkinnot, esteratsastusvastaava
0451235689, tiia.husa@gmail.com

Jonna Potila, Kouluratsastusvastaava, kouluratsastuksen kilpailukutsut, SETAP-varajäsen, koulucupit
044 272 4283, jonna.potila@gmail.com

Johanna Rasmus, Säännöt, sihteeri
johanna.ronnbacka@hotmail.com

Tarja Seurujärvi, Kouluvalmennukset vastaava
0505166822, tarja.seurujarvi@gmail.com

Matti Sorvari, Seura- ja tallivastaava, turvallisuus
0400 560 734

Varajäsenet

Eveliina Havinen, kouluvalmennukset
0400210268, eveliinahavinen@gmail.com

Sanni Hanhisalo, Nuorisovastaava, tiedotus
040 8524488, sanni.hanhisalo@gmail.com

Nuorisotiimin yhteystiedot ja sometilit: 
 nuorisotiimi.pohjanmaa@gmail.com
@srlnuorisotiimipohjanmaa

Pohjanmaan alueen sometilit:
Instagram: srl_pohjanmaa
Facebook: https://www.facebook.com/pohjanmaanratsastusjaosto/

Jaoston ulkopuolelta:

Sanna Koskiluhta, vammaisratsastus
sanna.koskiluhta@gmail.com

Tove Söderholm, valjakkoajo
0405561789, tove@lli.fi

Anu Tuomi, esteratojen tarkistus
anu.tuomi@evl.fi

Olli Niskasaari, esteratojen tarkistus
olli.niskasaari@pp.inet.fi

Aluevalmennus

Esteratsastus
Valmentaja: Maija Yli-Huhtala
Valmennusvastaava: Maria Rikala,  maria.rikala@netikka.fi, 040 509 7931
Kouluratsastus
Valmentaja: Anu Korppoo
Valmennusvastaava: Tarja Seurujärvi, tarja.seurujarvi@gmail.com , 050 5166822
Kenttäratsastus
Valmentaja: Maija Yli-Huhtala
Valmennusvastaava: Maria Rikala,  maria.rikala@netikka.fi, 040 509 7931