Yhteystiedot

Pohjanmaan aluejaosto 2022

Pirjo Tammela (IR)

040 736 3293, pirjo.tammela@ratsastus.fi

puheenjohtaja

 

Nina Grankvist (Epur)

040 527 3044, nina.grankvist@pp.inet.fi

Koulutus- ja turvallisuusvastaava, seura- ja harrastetoiminta (SeHa) vastaava

 

Sanni Hanhisalo (K-GR)

040 8524488, sanni.hanhisalo@gmail.com

nuorisovastaava

 

Eveliina Havinen (RaTi)

0400210268, eveliinahavinen@gmail.com

koulualuevalmennukset, tulosseuranta

 

Tiia Husa (LaRat)

0451235689, tiia.husa@gmail.com

palkintovastaava

 

Mirka Nukarinen (MyRat)

0400738815, mirka.nukarinen@gmail.com

seura- ja harrastetoiminta (SeHa), estecupit

 

Jonna Potila (JTeam)

044 272 4283, jonna.potila@gmail.com

kouluratsastusvastaava, koulukutsujen hyväksyntä, koulucupit

 

Johanna Rasmus (Fär)

0503413220, johanna.ronnbacka@hotmail.com

sihteeri, säännöt

 

Maria Rikala (KuRat)

040 509 7931, maria.rikala@gmail.com

varapuheenjohtaja, este- ja kenttäratsastusvastaava, este- ja kenttäkutsujen hyväksyjä

 

Tarja Seurujärvi (KaRS)

0505166822, tarja.seurujarvi@gmail.com

pienlajivastaava, seura- ja harrastetoiminta (SeHa)

 

Varajäsenet:

Aino-Maria Hakala (KaRS)

0400 687 311, ainom.hakala@gmail.com

rahastonhoitaja 

 

Hanna Rinta-Opas (Epur)

040 7181427, hanna.rintaopas@gmail.com

Kalustovastaava

 



Nuorisotiimin yhteystiedot ja sometilit: 
 nuorisotiimi.pohjanmaa@gmail.com
@srlnuorisotiimipohjanmaa

Pohjanmaan alueen sometilit:
Instagram: srl_pohjanmaa
Facebook: https://www.facebook.com/pohjanmaanratsastusjaosto/

Jaoston ulkopuolelta:

Sanna Koskiluhta, pararatsastus
sanna.koskiluhta@gmail.com

Tove Söderholm, valjakkoajo
0405561789, tove@lli.fi

Anu Tuomi, esteratojen tarkistus
anu.tuomi@evl.fi

Tomas Kiviranta, esteratojen tarkistus

tomas@tomaskiviranta.com

Aluevalmennus
Kouluratsastus
Valmentaja: Anu Korppoo
Valmennusvastaava: Tarja Seurujärvi, tarja.seurujarvi@gmail.com , 050 5166822