Yhteystiedot

Pohjois-Suomen aluejaosto 2019

Satu Myllykangas, puheenjohtaja esteratsastus – kutsujen tarkistus, koulutus
040 540 1381 /  satu.myllykangas@rko.fi

Ulla Alanko, varapuheenjohtaja, tiedotus, Setap, kokoussihteeri
040 5070 682 / ualanko@gmail.com

Susanne Orelma-Törmänen, kenttäratsastus, aluevalmennus
040 574 3146 / jkt@vuokratrukit.fi

Mari Päivärinta, kouluratsastus – kutsujen tarkistus, pararatsastus
040 160 6079 / mari.paivari@gmail.com

Petra Kopsala, esteratsastus - aluevalmennus
044 301 6428 / petra.kopsala@gmail.com

Merja Koistinen, tapahtumatuotanto, nuorisotoiminta
040 829 6271 / merja.koistinen@waria.fi

Tiina Heikkilä, rahasto, Netvisor, nuorisotoiminta, hanketyö
0440 520 424 / tiina.h@outlook.com

Hanna Niskasaari, kalusto, vikellys, issikat ja lännenratsastus
puh. 045 1319080 / hannayolanda82@gmail.com

Anita Valkama, ratsastuskoulut, yritysyhteistyö
040 564 3357 / anita.tihinen@gmail.com

Oona Tuomaala, nuorisotoiminta
044-9943373 / tuomaala.oona@gmail.com

Hinni Koskenniemi, kouluratsastus – aluevalmennus, tiedotus, koulutus
040 596 6822 / hinni.koskenniemi@rockinghorse.fi

Ossi Moilanen, kalusto, Equipe
040 774 542 / ossi.moilanen@equinerace.fi

Aluevalmennus

Esteratsastus
Valmentaja: Pinja Immonen
Valmennusvastaava: Petra Kopsala 044 301 6428 petra.kopsala@gmail.com
Kouluratsastus
Valmentaja: Arto-Pekka Heino ap.heino@gmail.com, puh. 0400 585 851
Valmennusvastaava:  Heidi Hautamäkiheidi-hautamaki@hotmail.com, puh. 040 543 4536
Valjakkoajo
Valtakunnallinen aluevalmennus
Valmennusvastaava: Kirsi Visakoivu, 040 512 9290, aluevaljakot@gmail.com