Yhteystiedot

Pohjois-Suomen aluejaosto 2021

Olli Niskasaari, puheenjohtaja
040 013 7369 / olli.niskasaari@pp.inet.fi

Ulla Alanko, varapuheenjohtaja, nettisivut, tapahtumat ja koulutukset
040 507 0682 / ualanko@gmail.com

Anne-Mari Engman, seurat, erityisryhmät, pienet lajit
040 587 8265 / ankki76@hotmail.com

Heidi Hautamäki, nuorisotoimintavastaava, tiedotus, kouluratsastusvastaava
045 543 4536 / heidi-hautamaki@hotmail.com

Tiina Heikkilä, talous, seuravastaava, seura- ja harrastetuet, nuorisotoiminta
044 052 0424 / tiina.h@outlook.com

Sari Kemppainen, tiedotusvastaava, Kainuu
040 5591 670 / sari.j.kemppainen@gmail.com

Merja Koistinen, tapahtumat ja koulutukset -vastaava
040 829 6271 / merja.koistinen@waria.fi

Petra Kopsala, esteratsastus, seurat
044 301 6428 / petra.kopsala@gmail.com

Ossi Moilanen, Equipe, kalusto, nettisivut
040 774 542 / ossi.moilanen@equinerace.fi

Satu Myllykangas, esteratsastusvastaava, kilpailukutsut (este ja kenttä), koulutus (este), kokoussihteeri
040 540 1381 /  satu.myllykangas@rko.fi

Hanna Niskasaari, aluevalmennukset, kenttäratsastus
hannayolanda82@gmail.com

Susanne Orelma-Törmänen, kenttäratsastus, aluevalmennus (kenttä)
040 574 3146 / jkt@vuokratrukit.fi

Pohjois-Suomen kouluratsastuskutsujen tarkistus:
Jonna Potila
044 272 4283 / jonna.potila@gmail.com

 

Pohjois-Suomen nuorisotiimi: 

 SRL.pohjoisennuoret@gmail.com
- Teija Bräysy, Luoteis-Lapin Ratsastajat
- Tiia Hokkanen, Kitkan Ratsastajat
- Sonja Karppinen, Kylmän Ratsastajat
- Emilia Miettunen, Siikalatvan hevosurheilijat
- Annina Ruotsalainen, Oulun Ratsastajat
- Helmi-Maria Siirilä, LidRid Team
 

Liittovalmennus

Alueen valmennusvastaava: Hanna Niskasaari, 045 131 9080 / hannayolanda82@gmail.com

Esteratsastus
Valmentaja: Pinja Immonen
Kouluratsastus
Valmentaja: Arto-Pekka Heino,  0400 585 851 / ap.heino@gmail.com,
Kenttäratsastus
Valmentaja: Kristiina Purdy
Valjakkoajo
Valmennusvastaava: Kirsi Visakoivu, 040 512 9290, aluevaljakot@gmail.com