Yhteystiedot

Etelä-Suomen aluejaosto (ESRA) 2019

Varsinaiset jäsenet

Anne Waldén, (TFC), puheenjohtaja, tiedotus (2019-2020)
050-5511990, anne.walden63@live.com

Marko Maaluoto (UPSR), varapuheenjohtaja (2018 - 2019)
050-5603286, markomaaluoto@gmail.com

Susanna Marttila, (KHR), sihteeri, vikellys, kouluratsastuskilpailut (2019 -2020)
040-7485615, susanna.marttila0@gmail.com

Tarja Koskinen (VITRA), talous, esteratsastusvalmennus (2019-2020)
045-1765516, koskinen.tarja1@gmail.com

Cecilia Gundersby, (RCS), esteratsastuskilpailut, ATU (2019-2020)
045-6511505, cia@shs.fi,

Mari Lieskoski, (LuhRa), nuoriso, harraste (2019-2020),
050-5926133, mari.lieskoski@welho.com,

Sari Ukkonen (HyvUra), kouluratsastusvalmennus, pararatsastus (2018 - 2019)
040-9306257, sari.ukkonen@auron.fi

Elisa Tollet, (EspRat), materiaalit (2018 - 2019)
040-3561099, elisatollet@hotmail.com

Tittamaria Törmänen, (ERC), seura- ja tallipalvelut (2018 - 2019)
040-5516166, tittamaria.t@gmail.com

Varajäsenet

Kati Honkanen (ImRa), valjakkoajo
040-7312034, kati.honkanen@gmail.com

Heikki Kela (UPSR), esteratsastus
040-5847403, kela@mpoli.fi

Jaoston ulkopuolella

Juha Erola (KF), yhteiskuntasuhteet
040 518 9992, juha.erola@hevosopisto.fi

Marjaana Tengman (Ri-Ra), koulutus
0400 998 963, jaana.tengman@gmail.com

Päivi Stepanoff (SIHY), islanninhevoset, 050-4422111, paivi.stepanoff@gmail.com

Hannele Helander, kenttäratsastusvalmennus
050-305 7424, hhelander@me.com

Olli Tahkokallio (SuMaRa), matkaratsastus
040 550 1834, olli.tahkokallio@fimnet.fi

Ratapiirrosten tarkistus
Teppo Hakala, Seutulantie 281, 04350 Nahkela,
0400 877 768, teppo.hakala@kolumbus.fi

Aluevalmennus

Esteratsastus
Valmentaja: Teppo Hakala
Valmennusvastaava: Tarja Koskinen koskinen.tarja1@gmail.com

Kouluratsastus
Valmentaja: Eevamaria Porthan-Broddell
Valmennusvastaava: Sari Ukkonen, sari.ukkonen@auron.fi, 040 930 6257

Kenttäratsastus
Valmentaja: Hillevi Åttman
Valmennusvastaava: Hannele Helander, hhelander@me.com, 050 305 7424