Nyt on hyvä hetki kysyä – estekomitean kyselytunti Teamsissa
29.5.2023
Estekomitea järjestää 13.6. avoimen kyselytunnin esteratsastukseen liittyen kaikille harrastajille ja muille lajin ympärillä toimiville.
Onko sinulla kysymyksiä kilpailuihin osallistumisesta? Säännöistä? Arvosteluista? Toimihenkilökoulutuksista tai mistä vaan esteratsastukseen liittyen?
Estekomitean kyselytunti tiistaina 13.6. klo 19. Kysymyksiä toivotaan etukäteen estekomitean instagramin kautta tai sähköpostitse juho.norilo@norilo.fi.
Ilmoittautumiset viimeistään maanantaina 12.6. mennessä sähköpostitse juho.norilo@norilo.fi.
Tervetuloa mukaan!
Ystävällisin terveisin estekomitea
Sosiaalinen media:
IG @estekomitea
#estekomitea
#srlyhdessä, #ratsastus
Lisätietoja: Juho Norilo, juho.norilo@norilo.
Estekomitea on halunnut jo pitkään kehittää viestintäänsä ennen kaikkea kilpailijoiden, taustajoukkojen kuin eri toimijoiden välillä. Siitä sai aikanaan inspiraation myös Teamsissa järjestettävät livet, joissa tiedotetaan, kehitetään ja kommunikoidaan ns. kentällä olevien ratsastajien ja muiden ympärillä toimivien henkilöiden kanssa. Tule mukaan vaikuttamaan.
Ajankohtaista
- 15.9.2025Ratsastuksessa tapahtuu viikolla 38
- 9.9.2025Ratsastuksessa tapahtuu viikolla 37
- 8.9.2025Elena Wuorimaan omakasvatti debytoi kisakentillä menestyksekkäästi
- 2.9.2025Tukes: Uusi ohje ratsastuspalvelujen turvallisuudesta julkaistu
- 2.9.2025Ratsastuksessa tapahtuu viikolla 36
- 2.9.2025Urheiluvalintoja - kenttä PM
- 1.9.2025Opiskeluapurahojen haku lukuvuodelle 2025–26 nyt auki
- 1.9.2025Parakouluratsastuksen maajoukkuekapteenin haku
- 27.8.2025Olympiaratsu Sir Greg myyty Italiaan
- 27.8.2025Seurapaitapäivä tulee 23.9. - tule mukaan!