Vikellys

2020 Ypäjä
Yksinvikellys, seniorit: 1) Lotta Merinen - Caballos Latimer, Lilli Merinen 2) Jessica Laxen - Omeer, Paula Grönroos 3)  Liina Saarela - Omeer, Paula Grönroos
Yksinvikellys, juniorit: 1) Nea Suihkonen - Atterupgaards Marlene II, Oona Pekkala 2) Anna Kivistö - Atterupgaards Marlene II, Oona Pekkala 3) Vilma Männistö - Omeer, Paula Grönroos
Yksinvikellys, lapset: 1) Roosa Männistö - Omeer, Paula Grönroos 2) Iira Vesterinen - Quentin Brus, Oona Pekkala 3) Saaga Ahvenharju - C'est Moi, Oona Pekkala

2019 Ypäjä
Yksinvikellys, juniorit: 1) Lotta Merinen - Caballos Latimer, Lilli Merinen 2) Anna Kivistö - Atterupgaards Marlene II, Oona Pekkala 3) Hanna Pikkuhookana - Poker, Aime Nederström-Alanko
Yksinvikellys, lapset: 1) Ronja Alanko - Sorrex, Aime Nedeström-Alanko 2) Roosa Männistö - Omeer, Paula Grönroos 3) Ellen Kukkasniemi – C’est Moi, Sanna Tamminen

2018 Tampere
Yksinvikellys, juniorit: 1) Lotta Merinen - Caballos Latimer, Lilli Merinen 2) Hanna Pikkuhookana - Poker, Aime Nederström-Alanko 3) Anna Kivistö - Atterupgaards Marlene II, Oona Pekkala
Yksinvikellys, lapset: 1) Saaga Bäck - Atterupgaards Marlene II, Oona Pekkala 2) Helmi Heikkinen - Atterupgaards Marlene II, Oona Pekkala 3) Nea Suihkonen - Atterupgaards Marlene II, Oona Pekkala

2017 Ypäjä
Yksinvikellys, seniorit: 1) Meri Järvenpää – Poker, Aime Nederström-Alanko 2) Liina Saarela - Poker, Aime Nederström-Alanko 3) Rebecca Spadinger - C'est Moi, Sanna Tamminen
Yksinvikellys, juniorit: 1) Lotta Merinen - Caballos Latimer, Lilli Merinen 2) Jessica Laxen – Sorrex, Aime Nederström-Alanko 3) Veera Leikkainen - C'est Moi, Sanna Tamminen

2016 Hämeenlinna
Yksinvikellys, seniorit (lajimestaruus): 1) Emma Kalliomaa - KCM Vaultinghorse Vagabond, Maarit Laitinen 2) Heta Vihro - Poker, Aime Nederström-Alanko 3) Sonja Argillander - C'est Moi, Sanna Tamminen
Yksinvikellys, juniorit: 1) Lotta Merinen - Caballos / Lilli Merinen 2) Veera Leikkainen - C’est Moi / Sanna Tamminen 3) Vuokko Toivanen - Calitos / Anni Järvelä

2015 Oulu
Yksinvikellys, seniorit: 1) Meri Järvenpää - Sorrex, Aime Nederström-Alanko 2) Liina Saarela - Sorrex, Aime Nederström-Alanko 3) Emma Kalliomaa - KCM Vaultinghorses, Maarit Laitinen
Yksinvikellys, juniorit: 1) Heta Vihro - Sorrex, Aime Nederström-Alanko 2) Lotta Merinen - KCM Vaultinghorses Vagebond, Maarit Laitinen 3) Veera Leikkainen - C'est Moi, Sanna Tamminen

2014 Oulu
Yksinvikellys: 1) Meri Järvenpää - Poker, Aime Nederström-Alanko 2) Lotta Merinen - KCM Vaultinghorses Vagebond, Maarit Laitinen 3) Emma Kalliomaa - KCM Vaultinghorses Vagebond, Maarit Laitinen

2003 Järvenpää
Yksinvikellys: 1) Saara Castrén - Island Line, Kristiina Räisänen 2) Katariina Jokinen - Island Line, Kristiina Räisänen 3) Maarit Eskola - Paszkal, Kristiina Räisänen
Joukkuevikellys: 1) Järvenpään Ratsastusseuran vikeltäjien 1-joukkue - Veneetzia, Anni Järvelä 2) Siilinjärven vikeltäjien Team Krant - Krant, Kati Räbinä 3) Kanta-Hämeen vikeltäjien A-joukkue - Tuuli-Vili, Lea Uschanov