Vikellyskomitea

Komitean kokoonpano 2019

Tytti Nikunen, puheenjohtaja, säännöt, viestintä
p. 050 511 6230, tytti.nikunen@gmail.com

Mervi Elg
p. 040 500 7851, mervi.elg@gmail.com

Anni Järvelä, aluevalmennus, maajoukkueleirit

Mirva Martikainen, varustepaketin vuokraus, viestintä
p. 044 061 3001, mirva.martikainen@kuh.fi

Aime Nederström-Alanko, aluevalmennus, maajoukkueleirit, toimihenkilölistat, kilpailuluvat
p. 040 7422776, aime.nederstrom@gmail.com

Emma Pakkanen, kv-kilpailijoiden tuki, maajoukkueasioiden koordinointi
p. 040 963 3121, emm4.pakkanen@gmail.com

Oona Pekkala, kilpailunjärjestäjien tuki, kipa-kehitys
p. 044 077 3734, oona.pekkala@gmail.com

Karolina Wickholm, säännöt, maajoukkuevalmentajat, HUJO
p. 050 595 2957, karolina.wickholm@gmail.com

SRL hallituksen edustaja: Carina Nyholm

 

Anna palautetta vikellyskomitealle TÄSTÄ

Lähetä palautetta, ehdotuksia tai kysymyksiä vikellyskomitealle! Komitea käsittelee palautelomakkeen kautta tulleet yhteydenotot kokouksissaan.