Esteratsastuskomitea

Komitean kokoonpano 2021

Juho Norilo, puheenjohtaja, kilpailutoiminta, kilpailukalenteri
juho.norilo@norilo.fi, 040 5516726

Marina Ehrnrooth, mj-toiminta, ratsastajien edustama
marina.ehrnrooth@gmail.com, 050 5442806

Teppo Hakala, ratamestari, esteradat, alueet
teppo.hakala@kolumbus.fi, 0400 877768

Tomas Kiviranta, esteradat, SRL kalusto
tomas@tomaskiviranta.com

Hanna-Maria Korpi, viestintä, nuoret hevoset
hmkorpi@gmail.com

Janne Ruskeeniemi, kilpailujärjestäjät

Anu Tuomi, säännöt, koulutus, toimihenkilöt, sarjakilpailut
anu.tuomi@evl.fi, 040 0877648


Komitean ulkopuolinen edustus
SRL hallituksen edustaja: Salla Varenti
Sport Officen edustaja: urheilujohtaja
HUJO: Henrik Ehrnrooth