Esteratsastuskomitea

Komitean kokoonpano 2018

Markus Backlund, pj
markus.backlund@emce.fi, 040 5520900

Pia Myrskog, koulutus- ja kilpailutoiminta
piude.myrskog@gmail.com, 050 5124566

Juho Norilo, ratsastajien edustaja
juho.norilo@norilo.fi, 040 5516726

Anu Tuomi, säännöt
anu.tuomi@netikka.fi, 040 0877648

Teppo Hakala, aluevalmennus
teppo.hakala@kolumbus.fi , 040 0877 768

Marina Ehrnrooth, mj-toiminta
marina.ehrnrooth@gmail.com, 050 5442806

Thomas Stenius, SRL hallituksen edustaja
thomas.stenius@vencap.fi, 0400 444 628