Esteratsastuskomitea

Komitean kokoonpano 2022

Juho Norilo, puheenjohtaja
kilpailutoiminta, kilpailukalenteri
juho.norilo@norilo.fi, 040 5516726

Marina Ehrnrooth
mj-toiminta, ratsastajien edustaja
marina.ehrnrooth@gmail.com, 050 5442806

Teppo Hakala
ratamestari, esteradat, alueet
teppo.hakala@kolumbus.fi, 0400 877768

Tomas Kiviranta
esteradat, SRL kalusto
tomas@tomaskiviranta.com

Hanna-Maria Korpi
viestintä, nuoret hevoset
hanna-maria@iberequestrian.fi 

Janne Ruskeeniemi
kilpailujärjestäjät

Anu Tuomi
säännöt, koulutus, toimihenkilöt, sarjakilpailut
anu.tuomi@evl.fi, 040 0877648


Komitean ulkopuolinen edustus

Asiantuntijajäsenet:
Cecilia Gundersby, kilpailutoiminta, alueet
cia@shs.fi, 045 6511505

Nina Konkari
koulutus, säännöt
ninakonkari@gmail.com, 040 4713739

Pauliina Virta
viestintä
pauliina@ohjissa.fi, 040 5810083

 

SRL hallituksen edustaja: Salla Varenti
Sport Officen edustaja: urheilujohtaja Jutta Koivula

HUJO: Mikko Mäentausta