Esteratsastuskomitea

Komitean kokoonpano 2019

Markus Backlund, pj
markus.backlund@emce.fi, 040 5520900

Marina Ehrnrooth, mj-toiminta
marina.ehrnrooth@gmail.com, 050 5442806

Teppo Hakala, aluevalmennus
teppo.hakala@kolumbus.fi , 040 0877768

Nina Konkari, sihteeri
nina.konkari@ratsastus.fi, 040 4713739

Pia Myrskog, koulutus- ja kilpailutoiminta
piude.myrskog@gmail.com, 050 5124566

Juho Norilo, ratsastajien edustaja
juho.norilo@norilo.fi, 040 5516726

Anu Tuomi, säännöt
anu.tuomi@netikka.fi, 040 0877648

SRL hallituksen edustaja: Thomas Stenius
thomas.stenius@vencap.fi, 0400 444 628

Sport Officen edustaja: Jukka Koivisto