Lännenratsastuskomiteat

Komiteoiden kokoonpanot 2021

Reining

Tomi Wuorimaa, puheenjohtaja
talous, tiedotus, maajoukkuejohto
tomi.wuorimaa@gmail.com

Pete Perkiö, varapuheenjohtaja
kilpailija, valmentaja, KV-toiminta/Eurooppa
pete.perkio@gmail.com

Mataleena Parikka, sihteeri, kilpailija, maajoukkuevalmennusvaastaava
mataleena.parikka@gmail.com

Siri Haanpää, kilpailija, nuorisotoiminta
siri.vepsalainen@hotmail.com

Tenho Oinonen, kilpailija, kansallisten kilpailuiden organisointi
tenho.oinonen1@outlook.com

Anne Pussinen, tuomari, toimihenkilö, sääntöasiat, koulutus, sääntövaliokunnan jäsen
 anne.pussinen@gmail.com

Mia Weckman, kilpailija, juridiikka
mia.weckman@gmail.com

Elena Wuorimaa, kilpailija, somevastaava, kansainväliset suhteen/USA
 

Komitean ulkopuoliset jäsenet:
SRL:n hallituksen edustaja: Kari Kallonen
HUJO: Tomi Wuorimaa
 

All Around

Jenni Oinonen, pj, talous, säännöt
jenni.oinonen@gmail.com

Nina Miettinen, nuorisovastaava
nina.ia.miettinen@gmail.com

Kenneth Puskala, tapahtumakoordinaattori
info@horsemanship.fi

Aki Uljas, kilpailuvastaava
aki@akiuljas.com

Komitean ulkopuoliset jäsenet:
SRL hallituksen edustaja: Kari Kallonen
HUJO: Tomi Wuorimaa

Sanni Mönkkösen opinnäytetyö Lännenratsastuspalveluiden kysynnästä: https://www.theseus.fi/handle/10024/170639
 

Kilpailujärjestäjän ohjeistus 15.6.2021 - ohjeet TÄSTÄ

Kuinka hakea hevoselle lännenratsastuksen kilpailunumero - ohjeet TÄSTÄ

 

Komiteoiden vuosikellot

All Around lajikohtainen ranking 2020

Kokousmuistot all around 2021

Kokousmuistiot reining 2021

Kokousmuistiot all around 2020

Kokousmuistiot reining 2020

Lännenratsastuksen kilpailunumero hevoselle

Kilpailujärjestäjän ohjeistus 2021